DR SYLWIA RÓŻALSKA-LANGE

Języki: polski, angielski

Liderka z 20-letnim doświadczeniem w strukturach korporacyjnych, akredytowany coach i mentor na poziomie EMCC Practitioner, wykładowczyni akademicka oraz trenerka kompetencji przywódczych. Była zaangażowana w zarządzanie jakością w firmach farmaceutycznych (GSK, Adamed) i medycznych (Philips).

Odpowiadała za wdrażanie standardów jakości zgodnych z wymaganiami UE oraz krajów eksportowych (w tym Australii, Arabii Saudyjskiej, Korei i krajów CEE – Europy Środkowo-Wschodniej), realizację transformacyjnych zmian (integracja fabryk produkcyjnych, wdrażanie dyrektywy EUMDR w 19 krajach CEE) oraz budowanie kultury organizacyjnej opartej na filozofii lean. Wspiera liderów w budowaniu ich kompetencji przywódczych, kreowaniu wizerunku świadomego, efektywnego i inspirującego lidera. 

Pracuje z liderami średniego, wyższego i najwyższego szczebla w sesjach indywidualnych, prowadzi szkolenia i warsztaty. Pomaga organizacjom budować skuteczne i efektywne zespoły, poprawiać komunikację, zarządzać procesami oraz zwiększać ogólną efektywność organizacyjną. Tworzy i wdraża programy coachingowe i mentoringowe.

Obecnie także Członkini Zarządu EMCC Polska. 

  • Mentorka i coach z akredytacją EIA EMCC na poziomie Practitioner

  • Certyfikowana konsultantka Extended DISC

Philips, Sieć Przedsiębiorczych Kobiet, GlaxoSmithKline (GSK), Adamed, ISPE, FPL, Bank Gospodarstwa Krajowego, Polpharma Group i inni.

Doświadczenie zawodowe

0 +

lat doświadczenia biznesowego na stanowiskach zarządczych

0 +

lat w branży szkoleniowej

0 +

godzin coachingu i mentoringu
indywidualnego

Oferta

SesjA mentoringowa

Indywidualne spotkania z mentorem, których celem jest rozwój zawodowy i poszerzanie świadomości siebie w obszarze zmian na zawodowej drodze. Wiedza i doświadczenie mentora są unikalnym zasobem, z którego może skorzystać mentee.

Sesja Coachingowa

Spotkania z profesjonalnym coachem, które pomogą zdefiniować obszary indywidualnego potencjału i predyspozycji zawodowych i świadomie korzystać ze swoich zasobów.

Superwizja

Merytoryczne wsparcie superwizora pozwalające na poszerzanie kompetencji mentorskich poprzez: analizę własnej pracy Mentora, analizę stylu pracy i postawy Mentora, analizę trudnych sytuacji czy kwestii etycznych w trakcie procesu.

Powiązane artykuły